پیرو تعامل همیشگی بین دو باشگاه شاهین و ملوان موافقیت کردیم بازی ما زمان دیگری برگزار شود .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی باشگاه شاهین بندرانزلی ؛ سهیل میرزاجانی مدیرعامل باشگاه شاهین در خصوص دلایل لغو دربی حساس شاهین و استقلال رشت گفت :  طبق هماهنگی های قبلی با شورای تامین ، اداره ورزش و جوانان و هیات فوتبال انزلی قرار بود بازی شاهین و استقلال رشت طبق برنامه از پیش تعیین شده روز شنبه در ورزشگاه تختی انزلی برگزار شود . اما روز شنبه همزمان با دیدار ما ، امید ملوان نیز از لیگ برتر امید کشور میزبان تراکتورسازی تبریز است که به علت آبگرفتگی زمین ملوان و البته همه زمین های انزلی به جز ورزشگاه تختی امکان برگزاری بازی نیست به همین دلیل دوستان در باشگاه ملوان درخواستی داشتند که با توجه به ورود تیم تراکتور سازی به انزلی در صورت امکان بازی روز شنبه ما به تعویق بیفتد تا امید ملوان و تراکتور در تختی بازی کنند که پیرو تعامل همیشگی بین دو باشگاه شاهین و ملوان موافقیت کردیم بازی ما در زمان دیگری با استقلال رشت برگزار شود .

مدیرعامل شاهین در ادامه گفت : من از دوست خوبم آقای مجتبی قربانی مدیرعامل باشگاه استقلال رشت واقعا تشکر می کنم که در این خصوص نهایت همکاری را انجام دادند .

وی همچنین افزود : صبح شنبه در خصوص زمان جدید این دیدار با حضور آقای قربانی در محل هیات فوتبال استان تصمیم گیری نهایی خواهد شد .

  • منبع خبر : سایت شاهین بندرانزلی